Piknik Politechniki Częstochowskiej „Nauka i Sport”

Politechnika Częstochowska organizuje piknik dla uczniów i nauczycieli szkół ponadpodstawowych, który odbędzie się 13 maja w piątek od godz. 9.00 do 14.00, na terenie JuraPark w Biskupicach.

Więcej o akcji mówi dr inż. Kamila Sobczak Kierownik Działu Promocji Politechniki Częstochowskiej:

– Dla uczniów naszego pikniku przygotowaliśmy wiele atrakcji, na stoiskach wszystkich wydziałów naszej uczelni będzie można zobaczyć doświadczenia z zakresu nauk ścisłych. Do zmagań konkursowych zapraszamy takie grupy po 5 osób, które prawidłowo odpowiedzą na różne pytania. Oczywiście będą super nagrody. Na naszym pikniku będzie również okazja do sportowej rywalizacji, organizujemy bieg przełajowy po leśnych ścieżkach oraz dla zespołów przewidujemy 30 minutową grę terenową polegającą na odnalezieniu zamaskowanych przedmiotów. Uczestnicy będą mogli również skorzystać z atrakcji JuraParku czyli ze ścianki wspinaczkowej, będą mogli zagrać w paintball, a także upiec sobie kiełbaskę na ognisku, zjeść grochówkę, także wiele atrakcji, zapraszamy.

Harmonogram i regulamin pikniku oraz więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie internetowej Politechniki Częstochowskiej.

KKO

Piknik Naukowy Politechniki Częstochowskiej/ fot. PCz
Skip to content