Pływalnia letnia czynna od 15 czerwca

Pływalnia letnia w tegorocznym sezonie letnim czynna będzie od 15.06. do 03.09.2017 r. codziennie w godzinach 10.00 – 20.00.

Obiekt oferuje wiele atrakcji. Basen wielofunkcyjny posiada dwie zjeżdżalnie wodne, leżanki z podwodnym masażem powietrznym, grotę sztucznej fali, dziką rzekę, gejzery powietrzne, grzybki wodne a także tory pływackie (3 x 20m). W brodziku dla dzieci dodatkową atrakcją jest zjeżdżalnia typu „słoń”, jeżyk wodny i gejzer powietrzny. Na placu zabaw w formie statku znajdują się również różnego typu huśtawki. Boisko plażowe jest dwufunkcyjne. Zawiera się w nim boisko do gry w plażową piłkę nożna oraz dwa boiska do siatkówki plażowej. Na terenie obiektu znajduje się całorocznie funkcjonująca restauracja oraz punkty małej gastronomii. Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content