Rozpoczynają się wakacje, urlop już zaplanowany, a paszportu i czasu na jego wyrobienie brak? Śląski Urząd Wojewódzki wychodzi naprzeciw i w częstochowskim oddziale organizuje „paszportową sobotę”.

Już jutro od godziny 9 do 14 wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z usług otwartej placówki.

– Akcja “sobota paszportowa” została zainicjowana przez wojewodę w ramach tzw. pakietu obywatelskiego, który wprowadza ułatwienia i udoskonalenia dla klientów Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego – zaprasza Agnieszka Przerwa, zastępca kierownika częstochowskiego oddziału Wydziału ds. obywatelskich i cudzoziemców Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego. – Akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego wzorem lat ubiegłych, w 2019 roku jest kontynuowana. W ten sposób wszyscy zainteresowani mogą złożyć wniosek bądź odebrać paszport poza tradycyjnymi godzinami pracy urzędów.

Będzie to już czwarta „paszportowa sobota” w tym roku w częstochowskiej delegaturze Urzędu Wojewódzkiego. Ostatnią zaplanowano na 27 lipca.

MD

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content