Pojednanie przez Krew Chrystusa – trwają Kasperiańskie Dni Młodych

W czwartek 16 sierpnia w Sanktuarium Krwi Chrystusa w Częstochowie zaczęły się X Kasperiańskie Dni Młodych. Wspólne modlitwy, tańce i zabawy integracyjne, liczne warsztaty oraz spotkania z wieloma ciekawymi osobami, to tylko niektóre z punktów programu tegorocznego spotkania młodzieży z całej Polski.

W piątek uczestnicy wysłuchali wykładu abp. Grzegorza Rysia. Duchowny poruszył wiele wątków związanych z pojednaniem przez Krew Chrystusa. Zwrócił też uwagę na to, jak ważna w życiu człowieka jest umiejętność przebaczania. Na sobotę zaplanowano między innymi: konferencję s. Tatiany Studentovej ASC, spotkanie z Sylwią Jaśkowiec, koncert Arkadio oraz musical „Tobiasz” w wykonaniu Teatru Franciszka. W niedzielę zaś odbędzie się spotkanie z Jaśkiem Melą.

Tegoroczne Dni Kasperiańskie potrwają do niedzielnego popołudnia.

PNP

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content