Policjanci z prezentami odwiedzili Ośrodek Interwencji Kryzysowej

Mikołajkowe akcje trwają w najlepsze. Dzisiaj wolontariusze zawitali m.in. do częstochowskiego Ośrodka Interwencji Kryzysowej, przywożąc dzieciom masę prezentów. Od ubrań, przez zabawki, na łakociach kończąc. Inicjatorami byli policjanci z Częstochowskiego Niezależnego Samorządowego Związku Zawodowego Policjantów.

O szczegółach mówi mł. asp. Daniel Zych z NSZZ: “Przywieźliśmy tutaj różne rzeczy: słodycze, ubrania, maskotki czy inne zabawki, które mamy nadzieję sprawią dzieciom radość. Lecz nie tylko dzieciom, ale i osobom które mogą potrzebować tych rzeczy na co dzień

Policja co dzień korzysta z pomocy ośrodka, dzisiaj jednak to oni chcieli zaoferować coś od siebie. Prezenty zostały ufundowane przez policjantów, prywatnych darczyńców oraz radnych Częstochowy.

Mikołajkowe akcje są przeprowadzane przez policję i radnych od lat. Dzięki nim potrzebujące dzieci mogą spędzić święta Bożego Narodzenia w weselszej atmosferze, będąc obdarowanym prezentami przez ludzi interesujących się ich losem.

JS

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content