OHP 1

Kino, wycieczki, zawody sportowe i wiele innych – to skrótowy program półkolonii, które odbyły się w Środowiskowym Hufcu Pracy w Częstochowie. W jego ramach 30 dzieci, przez siedem dni miało okazję ciekawie spędzić pierwsze dnia wakacji.

– Ten czas spędziliśmy naprawdę wyjątkowo. Dzieciaki nam dopisały, mieliśmy bardzo dużo zgłoszeń. To nie tylko odpoczynek, ale dodatkowo mają zajęcia edukacyjne w trakcie których czegoś się uczą – mówi Ewa Dróżdż ze Środowiskowego Hufca Pracy.

Półkolonie były częścią akcji „Lato” organizowanej przez Uczniowski Klub Sportowy „Jura” dzięki dotacji z urzędu miasta.

– Podczas półkolonii było bardzo fajnie, jeździliśmy do ratusza, oglądaliśmy różne wystawy historyczne, ja miałem zaszczyt ubrać się w prawdziwą zbroję średniowiecznego rycerza – mówi jeden z uczestników Igor Morawiec.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content