W tym tygodniu w Częstochowie odbędą się juwenalia, czyli święto studentów. W związku z tym Akademia im. Jana Długosza postanowiła zorganizować… Juwenalia dla dzieci.

Są one przeznaczone dla najmłodszych w wieku 5-11 lat, rozpoczną się w piątek 11 maja, o godzinie 16.30. W ramach imprezy dzieci będą miały okazję posłuchać popularnych bajek w jednym z dziewięciu języków: angielskim, niemieckim, rosyjskim, włoskim, hiszpańskim, czeskim, chorwackim, serbskim, a nawet… japońskim.

Udział w juwenaliach dla dzieci jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia są przyjmowane do 10 maja do godziny 14:30 pod numerem telefonu 34 378-31-19 lub mailowo na adres: acku@ajd.czest.pl

Organizatorem juwenaliów jest Akademickie Centrum Kształcenia Ustawicznego AJD.

PK

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content