Minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski wręczył dziś w imieniu premiera Mateusza Morawieckiego akt powołania na stanowisko sekretarza stanu Szymonowi Giżyńskiemu.

Nowy członek kierownictwa resortu rolnictwa został powołany na stanowisko z dniem 2 lipca. Jednym z obszarów kompetencji ministra Szymona Giżyńskiego będą kwestie dotyczące bezpieczeństwa żywności.

Szymon Giżyński w latach 1997–1998 był Wojewodą Częstochowskim, a w latach 2000–2001 pełnił funkcję dyrektora powstającego Śląskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Częstochowie. Od 2001 roku jest Posłem na Sejm RP z Prawa i Sprawiedliwości.

Źródło: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content