Powrót obsługi tramwajowej w dzielnicy Północ

Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie informuje, że od poniedziałku 1 maja 2017 roku nastąpi powrót obsługi komunikacyjnej tramwajami w dzielnicy Północ. W początkowym okresie po uruchomieniu przejazdu tramwajami przez aleję Wyzwolenia nie będą jeszcze dostępne dla obsługi pasażerów w obu kierunkach przystanki Baczyńskiego. Prosimy pasażerów tramwajów o korzystanie z sąsiednich przystanków Fieldorfa-Nila lub Promenada Niemena.

Od 1 maja 2017 roku w związku z uruchomieniem przejazdu tramwajami przestaje funkcjonować linia nr 92, kursująca od przystanku Promenada Niemena przez aleję Wyzwolenia, ulice Michałowskiego i Fieldorfa-Nila do przystanku Baczyńskiego.

Trasy linii nr 25 i nocnej 80 do czasu oddania do użytku obu jezdni alei Wyzwolenia nie ulegają zmianie.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content