Pozbądź się kredytu frankowego w Częstochowie!

Jesteś mieszkańcem Częstochowy lub jednej z okolicznych miejscowości? Jakiś czas temu zdecydowałeś się na wzięcie kredytu we frankach szwajcarskich, jednak obecnie niepewność co do wysokości rat spędza Ci sen z powiek? Nic dziwnego – sytuacja frankowiczów jest nieciekawa. Sprawdź, jak pozbyć się kredytu frankowego w Częstochowie!

To najlepszy moment na złożenie pozwu przeciwko bankowi

Wiele osób, które spłacają kredyty w CHF, co miesiąc zastanawia się, jaka będzie wysokość kolejnej raty kredytu. Wpływa na nią wiele czynników, a decydujący wpływ ma aktualny kurs waluty CHF. Niestety, obecnie raty są o wiele wyższe niż jeszcze kilka lat temu, w związku z czym kredytobiorcy bardzo często muszą przeznaczać bardzo dużą część swojego wynagrodzenia na ich opłacenie. Odbiera im to poczucie finansowego bezpieczeństwa, a przy tym uniemożliwia gromadzenie oszczędności. Nic dziwnego, że coraz więcej kredytobiorców decyduje się na złożenie pozwu przeciwko bankowi!

Z jakiego powodu właśnie teraz jest najlepszy moment na złożenie pozwu o unieważnienie lub odfrankowienie kredytu? Jeszcze jakiś czas temu kredytobiorcy, którzy postanowili wstąpić na drogę sądową, musieli przez długi czas oczekiwać na rozprawę i wyrok. Obecnie jednak sytuacja uległa zmianie.

Teraz zdarza się, że na pierwszą rozprawę czeka się zaledwie kilka miesięcy, a już po niej zapada wyrok. Kluczowe informacja jest jednak taka, że w ponad 90 proc. przypadków sądy orzekają na korzyść frankowiczów! To dlatego tak wielu osobom udaje się uzyskać wyrok, w którym sąd orzeka o unieważnieniu lub odfrankowieniu kredytu CHF. Dzięki temu kredytobiorca ma możliwość uwolnienia się od zobowiązania kredytowego we frankach szwajcarskich raz na zawsze.

Unieważnienie lub odfrankowienie kredytu CHF – postaw na profesjonalne wsparcie

Korzystne wyroki i krótki czas oczekiwania na postępowanie oraz wyrok to dla wielu kredytobiorców wystarczające argumenty, aby zdecydować się na złożenie pozwu przeciwko bankowi. Istotne jest jednak to, aby jeszcze przed złożeniem pozwu znaleźć kancelarię, która oferuje pomoc frankowiczom w Częstochowie (https://frankowy-kredyt.pl/kancelaria-frankowa-w-czestochowie/). Dlaczego jest to tak ważne?

Doświadczony adwokat lub radca prawny będzie doskonale wiedział, jakich formalności dopełnić, co przyspieszy całe postępowanie. Będzie miał także wiedzę na temat tego, jakie dowody czy dokumenty mogą przyspieszyć sprawę, a także tego, co należy zrobić, aby wnioski dowodowe banku zostały oddalone. Innymi słowy – doświadczony prawnik poprowadzi kredytobiorcę prosto do zwycięstwa!

Pomoc frankowiczom – Częstochowa i okolice

Szukasz kancelarii prawnej, która oferuje pomoc frankowiczom w Częstochowie i okolicach? Znajdziesz ją tutaj: https://frankowy-kredyt.pl/pomoc-frankowiczom/. Nie decyduj się na przypadkowe wsparcie – wybierz kancelarię, która ma na swoim koncie wiele sukcesów w sprawach o unieważnienie i odfrankowienie kredytu CHF. Dzięki temu zwiększysz swoją szansę na sukces, a kredyt frankowy już niebawem stanie się tylko wspomnieniem.

Skip to content