Rusza „GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY” – będą utrudnienia w ruchu

korek auto samochod droga - kr

Dziś, 15 maja, na ulicach naszego miasta będą rywalizować kolarze. Z racji tego na użytkowników dróg czekają spore nieudogodnienia. Jeżeli ktoś planuje przejazd przez okolice centrum Częstochowy to lepiej wcześniej zwrócić uwagę na to, które ulice będą zamknięte i gdzie nie można parkować.

W godzinach od 14:00 do 18:15 dla ruchu kołowego zostaną zamknięte ulice : 7 Kamienic, Pułaskiego (na odcinku od ul. Kopernika do al. NMP), ul. Popiełuszki (na odcinku od al. NMP do wjazdu do hotelu „Mercure”), południowa jezdnia III al. NMP oraz jezdnia północna na odcinku od ul. Kossak-Szczuckiej do ul. Popiełuszki.

Funkcjonowanie obu postojów TAXI w III al. NMP (na jezdni północnej i południowej) będzie czasowo zawieszone. Zakaz parkowania w III alei NMP i na ul. 7 Kamienic obowiązywać będzie od rana do zakończenia imprezy.

Autobusy komunikacji miejskiej będą jeździły objazdami. zawieszone będą przystanki: “Korczaka”, “Skwer Sokołów”, “Św. Kazimierza”, “III Aleja NMP” oraz “Komenda Miejska Policji” jedynie w kierunku Rakowa. Należy, więc szczególna uwagę zwrócić na trasę autobusów nr: 11, 12, 16, 31.

KKo

źródło: mzd.czest.pl

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content