Prokuratura Rejonowa w Częstochowie bada przyczyny śmierci młodego mężczyzny, który 22 grudnia zginął na strzelnicy przy ul. św. Andrzeja 8.

Ze wstępnych ustaleń prokuratury wynika, że mężczyzna popełnił samobójstwo.

– Prokuratura Rejonowa Częstochowa-Północ w Częstochowie prowadzi śledztwo, dotyczące targnięcia się na własne życie przez mężczyznę – mówi Piotr Wróblewski z Prokuratury Okręgowej w Częstochowie. – Postępowanie prowadzone jest w celu ustalenia okoliczności, jakie legły u podstaw takiej decyzji tego człowieka, jak również wyjaśnienia okoliczności towarzyszących temu zdarzeniu.

Obecnie prokuratura wykonuje czynności, których celem jest wyjaśnienie, dlaczego mężczyzna targnął się na własne życie. Z uwagi na dobro prowadzonego postępowania prokuratura nie może ujawnić szczegółów zdarzenia. Do tej sprawy będziemy wracać niebawem.

MSI

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content