Siatkarze AZS wracają po przerwie na parkiet

Po przerwie świąteczno-noworocznej na parkiet wracają siatkarze częstochowskiego AZS-u, którzy już 6 stycznia, w najbliższą sobotę zmierzą się na wyjeździe ze Stalą Nysa. Akademicy zakończyli miniony rok na pierwszym miejscu w tabeli na zapleczu Plus Ligi.  – Organizacyjnie staramy się robić wszystko aby być dobrze przygotowanym na kolejny sezon, a aktualnie koncentrujemy się na najbliższym spotkaniu – mówi prezes AZS  – Kamil Filipski. Klub pozyskał też w ostatnim czasie nowego sponsora strategicznego, którym jest firma Bowel – Pol.

W ostatnich tygodniach siatkarze AZS-u Częstochowa prezentują coraz wyższą formę. Systematycznie pięli się w ligowej tabeli. W ostatnim ligowym starciu z Aqua-Zdrój Wałbrzych częstochowianie byli zdecydowanym faworytem i nie zawiedli oczekiwań swoich kibiców. Dzięki temu po 15. rozegranych meczach z dorobkiem 32 punktów przewodzą w tabeli. Trzeba jednak pamiętać, że od pozostałych zespołów mają o jedno spotkanie rozegrane więcej. Mecz w Nysie będzie dla akademików okazją do rewanżu za ubiegłoroczną porażkę. Przypomnijmy, że AZS przegrał wówczas przed własną publicznością 1:3.

Rewanżowe spotkanie rozpocznie się w sobotę o godz. 18. w hali sportowej w Nysie.

PN

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content