Siatkarze wracają na częstochowskie parkiety

W najbliższą sobotę, 13 stycznia na nudy nie powinni narzekać kibice częstochowskiej siatkówki. Zarówno AZS jak Norwid rozegrają swoje spotkania w Częstochowie. Najbliższym rywalem AZS – u będzie zespół TSV Sanok, któremu w tamtym roku częstochowianie ulegli 1 – 3. – Podchodzimy do rywala z szacunkiem i na pewno zostawimy na parkiecie wiele potu i krwi aby ten mecz wygrać – mówi Prezes AZS – u Kamil Filipski. Nieco poważniejsze wyzwanie stoi natomiast przed siatkarzami Norwida, którzy podejmą we własnej hali trzeci w tabeli zespół Krispolu Września. – Mecz zapowiada się ciężko ale my po porażce w Krakowie chcielibyśmy się zrehabilitować, aby szukać punktów – mówi trener Norwida Radosław Panas.

W pierwszej rundzie częstochowianie przegrali z tą drużyną 1:3. W rewanżu nie stoją na straconej pozycji, ale o zwycięstwo będzie ciężko. Mecz w hali sportowej przy ul. Jasnogórskiej zaplanowano na godz. 16. Dwie godziny później rozpocznie się mecz AZS-u w Hali Sportowej Częstochowa.

PN

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content