policja-radiowoz

Policjanci z Częstochowy wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj wieczorem na skrzyżowaniu Al. Pokoju z ulicą Kuncewiczowej. Kierujący motocyklem uderzył w skręcające daewoo tico. Obrażenia motocyklisty okazały się śmiertelne, natomiast jego pasażerka w ciężkim stanie trafiła do szpitala.
Wstępne ustalenia wskazują, że kierowca deawoo tico, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście, który uderzył w skręcający w lewo pojazd. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł kierujący motocyklem mężczyzna, natomiast jego pasażerka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Pomocy lekarskiej wymagał również kierowca deawoo tico, który doznał ogólnych stłuczeń. Śledczy badają okoliczności wypadku i ustalają tożsamość osób podróżujących motocyklem.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content