Śpiew i modlitwa – zespół „Nie Nam a Bogu” zagra w Żarkach-Letnisko

Źródło fot: Facebook/NNAB

Już w sobotę 22 sierpnia o godz. 19.00 w Żarkach-Letnisko odbędzie się koncert zespołu „Nie Nam a Bogu”. Odbędzie się on przed kościołem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Więcej o koncercie mówi Joanna Ordon, wokalistka zespołu:

Jest to nasz kolejny koncert i bardzo chcielibyśmy zaprosić wszystkich słuchaczy Radia Fiat do tego, aby byli tam razem z nami, żeby chcieli uwielbiać Pana i śpiewać razem. Będzie refleksja, ale będą też mocniejsze dźwięki i radość.

NNAB to zespół tworzący autorską muzykę chrześcijańską. W jego skład wchodzą osoby, których celem jest wielbienie Boga przez muzykę.

W trakcie koncertu będzie możliwość nabycia pierwszej płyty EP zespołu, czyli minialbumu. NNAB ma w planach kolejne nowe utwory. Jak mówi Joanna Ordon, podczas koncertu usłyszymy także piosenki, których nie ma na płycie:

Gramy wiele innych utworów. One cały czas się wspólnie tworzą. Mamy przygotowanych ich dużo więcej. Czekamy tylko na odpowiednie finanse, żeby podjąć możliwość nagrywania kolejnych piosenek.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, a każdy chętny jest mile widziany.

WB

Skip to content