Spotkaj się z żużlowcami forBET Włókniarza w Galerii Jurajskiej

Jak wyglądają przygotowania do startu w zawodach i treningi? Jakie plany ma drużyna Włókniarza na najbliższe miesiące? O tym będzie można przekonać się już 8 sierpnia w Galerii Jurajskiej. Centrum handlowe szykuje spotkanie z zawodnikami i trenerami forBET Włókniarza Częstochowa.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się czegoś więcej o zmaganiach na torze, treningach i startach w zawodach, a także o przygotowaniach do najbliższych meczów. Będzie można także z bliska zobaczyć motocykle, na których startują żużlowcy w największych imprezach sportowych w kraju i zagranicą.

Jak przekonują organizatorzy spotkania, jest ono okazją zarówno do tego, aby lepiej poznać zawodników i kulisy żużla, jak również do tego, aby odkryć swoją nową pasję, jaką mogą być sporty motorowe.

Wydarzenie jest otwarte dla każdego. Ze sportowcami będzie można spotkać się już w czwartek, 8 sierpnia o godz. 16.00.

źródło: informacja prasowa Galerii Jurajskiej

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content