Spotkanie autorskie z Witoldem Gadowskim

W sobotę 15 czerwca w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie, odbyło się spotkanie autorskie z Witoldem Gadowskim, promujące książkę „Obrona świata”. Wieczór autorski ubogacony był komentarzem dotyczącym wyborów europejskich oraz tworzącemu się „Ruchowi Obrony Polaków”.

Witold Gadowski, szerzej nakreślił tematykę, jakiej poświęcona jest książka pod tytułem „Obrona świata”:

– W zamyśle, to taki poradnik działacza lokalistycznego, czyli kogoś, kto chce przeciwdziałać niekorzystnym tendencjom globalizacji świata i globalistów. Mam na myśli Klausa Schwaba, Juwala Harari, i im podobnych. To pomysły na to, jak działać tu i teraz z wykorzystaniem patriotyzmu konsumenckiego i możliwości tworzenia wspólnot, prawdziwych, niewirtualnych. To też pomysł na przezwyciężenie alienacji, którą powodują nowoczesne technologie.

Artur Kawka, który wzbogacił spotkanie komentarzem, mówił jak jego zdaniem wygląda aktualna kondycji Polski:

– Niestety wszyscy widzimy, że nie jest dobrze i może być jeszcze gorzej. Musimy się jednoczyć i to spotkanie ma na celu, zjednoczenie środowisk patriotycznych. Co do przyszłości, tak jak tutaj jedna pani powiedziała, trzeba odmawiać różaniec. Ważne jest również wiara w Boga, ojczyznę i uczciwych ludzi.

Podczas spotkania była również możliwość kupna książki oraz zadania nurtujących pytań.

EG
Fot: Radio Fiat

Skip to content