Sprzedaż nieruchomości przy ul. Rząsawskiej

URZ MIASTA SLASKA 1

Miasto ogłosiło przetarg na sprzedaż nieruchomości położonej w Częstochowie przy ul. Rząsawskiej. To tereny po dawnej siedzibie Wyższej Szkoły Zarządzania.

Nieruchomość będąca własnością Gminy Częstochowa składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni ok. 0,3674 ha. Działki położone są na terenach produkcyjno-usługowo-handlowych. Administratorem nieruchomości jest obecnie Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS.

Na terenie nieruchomości znajduje się trzykondygnacyjny budynek użytkowy o funkcji biurowej, wzniesiony w latach 70. XX wieku. Powierzchnia zabudowy to 910 m², pow. użytkowa budynku wynosi 3140,40 m². Część nieruchomości stanowi utwardzony asfaltem plac manewrowy i teren niezagospodarowany.

Cena wywoławcza, zgodna z operatem szacunkowym, to ponad 3 mln zł. Wysokość wadium wynosi 310 tys. zł.
Przetarg odbędzie się 23 marca o godz. 10.00 w budynku Urzędu Miasta przy ul. Śląskiej 11/13 w sali sesyjnej. Termin wpłacania wadium upływa 17 marca.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content