Za nami noc sylwestrowa kończącą 2017 rok i rozpoczynający 2018. W Częstochowie ta noc minęła spokojnie.

Jak informują oficerowie dyżurni zarówno z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, jak i Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, noc z 31 grudnia na 1 stycznia minęła w naszym mieście spokojnie. Policja interweniowała w sporadycznych przypadkach agresywnych osób pod wpływem alkoholu, a straż pożarna miała niewielką liczbę wezwań głównie do drobnych pożarów śmietników.

Częstochowskie służby nie odnotowały żadnych przypadków zagrożeń spowodowanych przez fajerwerki, a ogólna liczba przyjętych zgłoszeń była porównywalna do lat poprzednich.

PK

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.