W poniedziałek 15 listopada Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zainaugurował sezon zimowy na lodowisku przy ul. Boya-Żeleńskiego w Częstochowie. Zasady użytkowania i wypożyczania sprzętu będą dużo łatwiejsze niż w poprzednim sezonie.

Do korzystania z obiektu zachęca Marcin Mazik z częstochowskiego MOSiR-u:

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na sztuczne lodowisko przy ul. Boya-Żeleńskiego. Obiekt funkcjonuje od poniedziałku 15 listopada. Do kiedy, to oczywiście aura zdecyduje – mamy nadzieję, że do połowy marca będzie można korzystać z lodowiska. Obiekt jest zadaszony więc warunki są przyjazne, nie przeszkadzają nam wiatry, deszcze ani opady śniegu.

Dobra wiadomość jest taka, że administracja lodowiska zdecydowała się powrócić do sposobu obsługi klientów sprzed lockdownu:

W tym roku mogliśmy powrócić do tego sprawdzonego systemu, do którego mieszkańcy Częstochowy byli przyzwyczajeni. Wchodzimy normalnie, nie ma sztywnych godzin (są wyznaczone godziny tylko na konserwację lodu), ślizgi odbywają się płynnie. Rozliczamy się przy wyjściu, udostępniona jest przebieralnia, wypożyczalnia również działa/ Liczymy na dużo lepszy sezon w tym roku.

Szczegółowe informacje na temat korzystania z lodowiska, regulamin oraz cennik można znaleźć na stornie internetowej częstochowskiego MOSiR-u.

Skip to content