12 września odbędzie się spotkanie dla osób, które chciałby się zaangażować w wolontariat na rzecz Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie. Wolontariusze będą mieli okazję nabyć pierwsze doświadczenia zawodowe w Dziale Promocji, a także w pracy na deskach teatru.

Ważnym kryterium jest ukończony 16. rok życia. O szczegółach wolontariatu w teatrze mówi Katarzyna Szeląg:

Jak co roku szukamy wolontariuszy, którzy będą nam pomagali w dystrybucji materiałów Teatru, roznoszeniu repertuarów, w organizowaniu kampanii promocyjnych do spektakli. Poszukujemy osób po 16. roku życia, które interesują się teatrem i chciałyby troszkę bliżej go poznać, bo będąc naszym wolontariuszem będzie też możliwość uczestniczenia w spektaklach i zwiedzania Teatru od kulis. Zachęcamy wszystkich, którzy kochają teatr i lubią do nas przychodzić jako widzowie, żeby również pomogli nam w tym sezonie teatralnym.

W poniedziałek 12 września o godz. 15:00 odbędzie się w Teatrze spotkanie informacyjne dla osób chcących zaangażować się w wolontariat. Wejść na nie będzie można od strony portierni. Szczegółowe informacje dostępne są w Dziale Promocji Teatru Adama Mickiewicza.

Skip to content