Trwa IV Siatkarski Puchar Śląska w siatkówce plażowej

Na boiskach do siatkówki plażowej przy Galerii Jurajskiej trwa IV Siatkarski Puchar Śląska. W sobotę 21 sierpnia rywalizują panie, a 22 sierpnia panowie.

W turnieju biorą jedni z lepszych zawodników w województwie śląskim. O przebiegu wydarzenia mówi Marcin Dobrzański z klubu uczelnianego AZS Politechniki Częstochowskiej:

Gramy praktycznie cały dzień. Gramy systemem brazylijskim dla ośmiu zespołów. Gościmy zawodniczki z praktycznie całego województwa śląskiego. Można śmiało powiedzieć, że są to najlepsze pary, które podczas Mistrzostw Śląska osiągnęły najlepsze wyniki. Wspólnie z Galerią Jurajską zapewniliśmy dla zawodniczek fajne nagrody. Żadna z par nie odjedzie z pustymi rękami.

Sobota była dniem rywalizacji kobiet, natomiast w niedzielę na boiskach pojawią się mężczyźni. Rywalizacja z pewnością zapewnia zarówno zawodnikom, jak i kibicom, sporą dawkę emocji:

Jutro będziemy gościć panów. Tak samo planujemy start ok 9.30 – 10.00. Na pewno będzie fajny poziom i emocje, bo pozgłaszali się dobrzy zawodnicy.

Zawody są otwarte dla każdego. Oznacza to, że każda chętna osoba może przyjść na boiska do siatkówki plażowej przy Galerii Jurajskiej i dopingować zawodników.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content