W najbliższy weekend (20-21 grudnia) odbędą się rozważanie Słowa Bożego metodą Lectio Divina ph. Tracić dla Jezusa. Do Centrum Duchowości Archidiecezji Częstochowskiej „Święta Puszcza” w Olsztynie koło Częstochowy i spotkanie ze Słowem Bożym zapraszają po raz kolejny organizatorzy ks. Paweł Dzierzkowski oraz ks. Rafał Grzesiak.

– Trwamy cały czas w Adwencie. Myśle, że taki weekend Lectio Divina jest też dobrym przygotowaniem do świętowania Bożego Narodzenia, kiedy Słowo staję się ciałem, zamieszkuje pomiędzy nami. Staramy się by to Słowo, które przyszło do nas, nieustanie każdego dnia stawało się w naszym życiu ciałem. – mówi ks. Paweł Dzierzkowski,

“Słowo to bowiem jest bardzo blisko ciebie: w twych ustach i w twoim sercu, byś je mógł wypełnić” (Pwt 30, 14). Spotkania mają na celu przybliżyć uczestnikom Słowo Boże i uczyć ich, jak wypełniać je w swoim życiu.

Szczegółowe informacje na Facebooku w wydarzeniu – weekend Lectio Divina.

fot.: www.facebook.com/weekendLectioDivina/

 

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content