Już 24 marca UJD otworzy swoje bramy dla gości, chcących poznać uczelnię od podszewki. W tym dniu będzie można zapoznać się z jej ofertą dydaktyczną, badaniami, dorobkiem i planami rozwoju i nie tylko. Więcej o tym, co czekać będzie na uczestników, mówi rzecznik prasowy uczelni, Marek Makowski:

UJD serdecznie zaprasza wszystkich przyjaciół, kandydatów na studia, każdego, kto chciałby wziąć udział w naszym dniu otwartym. Odbywać się on będzie we wszystkich budynkach, na każdym wydziale.

Dość bogaty program wydarzenia wypełnią pokazy, warsztaty, eksperymenty, prezentacje, koncerty oraz inne atrakcje.

Każdy z sześciu wydziałów przygotował ciekawe prezentacje uczelni i kierunków. Nadarzy się również doskonała okazja, by dopytać o sprawy związane ze studiowaniem, a także poznać wykładowców i naszych studentów. Postanowiliśmy ten dzień przygotować tak, by uczestnicy mogli z tego dnia wyciągnąć dla siebie i być może rozbudzili w sobie nowe pasje i zainteresowania oraz być może zdecydowali się na studiowanie u nas.

Tegoroczny Dzień Otwarty zainauguruje widowisko zatytułowane „Uniwersytet dla Ziemi – W stronę energii życia”.

Zaplanowaliśmy widowisko inaugurujące dzień otwarty, o intrygującej tematyce, związanej z działalnością uczelni na rzecz naszej planety.. Odbywać się będzie przy al. Armii Krajowej 13 o godz. 9. By dowiedzieć się więcej o naszej uczelni, warto odwiedzić naszą stronę internetową. Większe grupy powinny wcześniej potwierdzić swój udział w wydarzeniu.

Warto przyjść, zobaczyć… a w październiku zacząć studiować. Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza czeka!

Skip to content