Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie zaprasza na kolejną Psiechadzkę. W najbliższą sobotę, 11 sierpnia, na spacer po Promenadzie Niemena zabiorą bezpańskie pieski ci, którym los zwierząt nie jest obojętny.

O godz. 10.30 wyjazd spod schroniska przy ul. Gilowej. Uczestnicy akcji wraz z podopiecznymi Schroniska skorzystają z transportu autobusowego. Będzie to możliwe dzięki uprzejmości Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Częstochowie, które na ten dzień udostępni jeden ze swoich autobusów. Autobusem udamy się do miejsca docelowego, czyli na Promenadę Czesława Niemena, gdzie będziemy spacerować z pieskami. Podczas spaceru pracownicy i wolontariusze schroniska będą zachęcać mieszkańców Częstochowy do adopcji zwierzątek – zachęcają pracownicy schroniska.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content