Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie przygotował wiele ciekawych propozycji dla wszystkich miłośników sportu.

Jedną z propozycji są półkolonie żeglarskie. O wodnych atrakcjach mówi Marcin Mazik z działu sportu i rekreacji:

Przede wszystkim chcieliśmy zaprosić mieszkańców Częstochowy i okolic na pływalnię letnią, która właśnie dzisiaj pierwszy dzień funkcjonuje oraz do strefy wypoczynku “Adriatyk”. Tam od przyszłego tygodnia zaczynają się półkolonie żeglarskie, które cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Miejsca bardzo szybko się zapełniają. Półkolonie trwają od godziny 9.00 do 16.00, natomiast później odbywają się zajęcia żeglarskie w ramach ogólnopolskiego programu “Polsailing”.

Rejestracja i zapisy na zajęcia dostępne są na stronie internetowej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza również na „Mistrzostwa Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej”.

Ten tradycyjny już turniej odbędzie na początku lipca z myślą o młodzieży i dzieciach, które wówczas nigdzie nie wyjeżdżają. Odbywać się on będzie na sztucznym lodowisku, gdzie w sezonie letnim funkcjonuje ono jako boiska wielofunkcyjne. Obiekt jest zadaszony, więc pogoda nie przeszkodzi – informuje Marcin Mazik.

Szczegółowy regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie organizatora.

KF

foto źródło: MOSiR

Skip to content