Wakacyjny repertuar w częstochowskim teatrze

Dla wielu osób wakacje to czas zasłużonych urlopów. Z możliwości odpoczynku korzystają również częstochowscy aktorzy – choć w krótszym niż zazwyczaj czasie. „Złaknieni grania” po pandemicznej przerwie przygotowali dla widzów specjalny repertuar. „Teatr na wakacje” to propozycja dla wszystkich stęsknionych za sceną.

Zobaczyć będzie można zarówno spektakle poważne, jak i komediowe oraz muzyczne. – Repertuar jest bardzo bogaty i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie – zapewnia dyrektor Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie, Robert Dorosławski:

– Witam serdecznie wszystkich słuchaczy Radia Fiat. Postanowiliśmy grać dla Państwa również w miesiącach wakacyjnych. Spowodowane jest to głównie pandemią oraz związanymi z nią obostrzeniami. Przez długi czas nie mogliśmy grać w czasie normalnego sezonu. Chcąc zrekompensować Państwu ten przestój, postanowiliśmy skrócić naszą przerwę urlopową. 8 i 9 lipca zapraszamy na „Dziewiąty dzień księżycowy”. 10 lipca zagramy natomiast 2 spektakle „Cudownej terapii”, godz. 16.00 i 19.00.

W wakacyjnym repertuarze znajdą się propozycje zarówno dla dorosłych, jak i młodszych widzów:

– Zależy nam na różnorodności. Chcielibyśmy pokazać Państwu wiele spektakli, które mamy w repertuarze. 11 lipca o godz. 11.00 zapraszamy całe rodziny na bajkę „Trzy świnki”. Ponownie spotkamy się z Państwem 18 sierpnia. W repertuarze znajdą się wszystkie nasze nowości teatralne i nie tylko. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni.

O wszystkich spektaklach granych w siedzibie częstochowskiego teatru przeczytać można na stronie www.teatr-mickiewicza.pl.

ABK

Skip to content