Wandale przyłapani na gorącym uczynku

images
Dzięki informacji od anonimowego świadka strażnicy miejscy ujęli dwóch wandali, którzy zdewastowali wiatę autobusową w rejonie ul. Krakowskiej w Częstochowie. Kilka minut po północy dyżurny Straży Miejskiej przyjął zgłoszenie informujące o dwóch młodych mężczyznach, wybijających szyby w wiacie przystankowej. Strażnicy miejscy, którzy patrolowali centrum miasta, udali się pod wskazany adres i ujęli tam 31-letniego mężczyznę i jego 23-letniego kompana. Sprawcy wybili cztery szyby, używając do tego kosza na śmieci. Po zatrzymaniu wandale zostali przekazani policji.
W tym zdarzeniu znaczącą rolę odegrał świadek, który zareagował w odpowiedni sposób, powiadamiając o zajściu służby mundurowe. Straż Miejska apeluje o zgłaszanie wszelkich aktów dewastacji, których jesteśmy świadkami. Tylko szybka reakcja może przyczynić się do ujęcia świadków.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content