Webinarium na temat przeciwdziałania niskiej emisji

Częstochowski oddział Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa zaprasza mieszkańców, nauczycieli, przedsiębiorców oraz lokalnych liderów do udziału w bezpłatnym szkoleniu na temat przeciwdziałania niskiej emisji.

Szkolenia są prowadzone są przez Internet w postaci webinarium. To bardzo dogodna forma dla każdego uczestnika – wystarczy komputer, nie trzeba nawet wychodzić z domu.
Projekt realizowany jest częstochowski oddział Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa, a dofinansowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu.

Szczegółowe informacje na temat szkoleń są dostępne na stronie internetowej stop-smog.edu.pl w zakładce Webinaria.
Najbliższe szkolenie odbędzie się 10 marca i przeznaczone jest dla lokalnych liderów i przedstawicieli władz samorządowych z województw: małopolskiego, opolskiego i śląskiego.

Szczegółowe informacje na temat aktualnych szkoleń można znaleźć tutaj: http://stop-smog.edu.pl/web.html

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content