Sezon żużlowy zakończył się już jakiś czas temu. Włókniarz Częstochowa stanął na podium i zajął trzecie miejsce zdobywając brązowy medal PGE Ekstraligi. W czwartek 1 grudnia odbyło się spotkanie z prezesem Włókniarza Michałem Świącikiem oraz trenerem Lechem Kędziorą, którzy dziękowali dziennikarzom za wsparcie w sezonie 2022.

– Spotkanie z dziennikarzami to jest coś, co powinno się robić… – mówi prezes Włókniarza Częstochowa Michał Świącik:

Ludzie ci, jak to się mówi, biegają z mikrofonami, aparatami, z kamerami po obiektach sportowych i ich też trzeba docenić, podziękować, spotkać się i porozmawiać o potrzebach. Ja sam przez 10 lat byłem rzecznikiem prasowym Włókniarza Częstochowa, więc wiem jak to jest i jak ta współpraca powinna wyglądać. To jest ten moment raz w roku, aby uhonorować pracę tych dziennikarzy.

Nie zabrakło również na spotkaniu z przedstawicielami mediów trenera Włókniarza Częstochowa Lecha Kędziory, który podsumował sezon żużlowy:

Jeśli chodzi o ten sezon, który mamy za sobą to jesteśmy z niego zadowoleni. Apetyty były większe, ale w sporcie tak bywa, jak to w sporcie. Dzisiaj się możemy cieszyć z tego sukcesu. W tej chwili został zbudowany już nowy zespół i znów mamy aspiracje, aby walczyć o medal.

Prezes Włókniarza podziękował za wsparcie w sezonie żużlowym Radiu Fiat, które prócz serdecznych podziękowań otrzymało pamiątkowe zdjęcie zdobycia brązowego medalu przez biało-zielonych.

Skip to content