forBET Włókniarz Częstochowa miał problemy w meczu z Motorem Lublin, ale przed ostatnim biegiem był o krok od zwycięstwa. Czteropunktowa przewaga jednak nie wystarczyła, by to spotkanie wygrać, bo to Mikkel Michelsen i Grigorij Łaguta dojechali do mety przed Leonem Madsenem oraz Fredrikiem Lindgrenem. Mecz zakończył się wynikiem 45:45. Bonus trafił do zespołu Włókniarza.

Wcześniej Falubaz Zielona Góra pokonał GKM Grudziądz 46:44, dzięki czemu częstochowianie awansowali na czwartą lokatę w tabeli PGE Ekstraligi.

forBET Włókniarz za tydzień podejmie na własnym obiekcie GKM w starciu, które zdecyduje o awansie do fazy play-off.

MD
fot. Włókniarz

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.