Mężczyzna, poszukiwany listem gończym, dobrowolnie zgłosił się na Komisariat Policji w Blachowni.

– Kilka dni temu na Komisariat Policji w Blachowni zgłosił się mężczyzna, który powiedział, że jest poszukiwany i chce, żeby go zatrzymać, ponieważ ma już dość ukrywania się przed policjantami – mówi Marta Kaczyńska, asp. szt. Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. – Jak się okazało, 44-latek był poszukiwany listem gończym już od 2015 roku, kiedy zapadł w jego sprawie wyrok i mimo to nie zgłosił się do zakładu karnego. Uciążliwe ukrywanie się i ciągła obawa, że w końcu wpadnie w ręce policji, sprawiły, że sam zgłosił się i oddał w ręce sprawiedliwości – podsumowuje Kaczyńska.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnego dnia został przewieziony do więzienia, gdzie spędzi najbliższe dwa lata.

MSI

Fot.: Gmina Blachownia

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content