Fot. Radio Fiat

We wtorek 16 lutego we wczesnych godzinach porannych doszło do wypadku na DK 91 w Częstochowie. Brały w nim udział samochód osobowy oraz ciężarowy. Droga w kierunku Łodzi przez jakiś czas była nieprzejezdna. O przyczynach oraz szczegółach wypadku mówi oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, Sabina Chyra-Giereś:

Około godz. 5.40 doszło do wypadku na skrzyżowaniu alei Wojska Polskiego z ul. Bugajską w Częstochowie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem ciężarowym nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Następnie uderzył w wyjeżdżającą z ul. Bugajskiej w kierunku ul. Długiej skodę. Usuwanie skutków zderzenia trwało kilka godzin.

Obyło się bez ofiar śmiertelnych. Kierowca samochodu marki skoda został zabrany na badania do szpitala. Zarówno kierujący pojazdem osobowym jak i ciężarowym byli trzeźwi.

Z powodu wypadku, droga DK 91 w kierunku Łodzi była całkowicie zablokowana. Ruch został wznowiony około godziny 9.00.

WB

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content