Z Piastem w piątek – mecz 24. kolejki PKO Ekstraklasy

W piątek, 28 lutego, o godzinie 18:00 zostanie rozegrane kolejne spotkanie PKO Ekstraklasy, w którym RKS Raków Częstochowa podejmie Mistrza Polski Piasta Gliwice. Chociaż pierwszy i drugi mecz wiosennej kolejki nie zakończył się wygraną dla niebiesko-czerwonych, drużyna wyciągnęła z nich lekcję. 

Jeżeli chodzi o mecz w Gdyni to mogę powiedzieć, że nasza drużyna jest zespołem profesjonalistów i nie rozpamiętują za długo porażek. Nie na tym polega piłka nożna. Każdy z naszych zawodników jest w pełni skoncentrowany na jutrzejszym meczu z Piastem Gliwice. Ciężko trenowali, mieli liczne odprawy oraz analizy swoich wcześniejszych błędów, także podczas meczu będą robić wszystko, aby je wyeliminować” – zapewnia Daria Wollenberg, rzecznik prasowy RKS Raków Częstochowa.

Piast Gliwice jest obecnym mistrzem Polski. To silna drużyna konsekwentnie budowana od lat przez włodarzy klubu. Gra przeciwko takiemu przeciwnikowi będzie dla Rakowa wielkim wyzwaniem, do którego jednak są przygotowani.

Sztab na pewno ma przygotowaną taktykę na to spotkanie. Do każdego meczu przygotowują się z wielkim wyprzedzeniem, by móc podzielić się swoją wiedzą ze zawodnikami” – dodaje rzecznik.

Mecz zostanie rozegrany na stadionie w Bełchatowie. Komplet informacji znajduje się na stronie RKS Raków Częstochowa.

RKS Raków Częstochowa posiada 29 punktów i zajmuje 11 pozycję w Tabeli Ligowej PKO Ekstraklasy.

Piast Gliwice posiada 37 punktów i zajmuje 6 pozycję.

Foto źródło: facebook/Wieczny Raków