Monika Fajer/fot. Radio Fiat

Mała rzecz, a może wywołać uśmiech na twarzy niejednego dziecka. Służy do podrzucania, kopania lub też innych form zabawy, które wykonywać można także w gronie rodzinnym. Kilkanaście piłek grupie dzieci przekazała Monika Fajer, która działalnością społeczną zajmuje się od lat.

Nie ulega wątpliwości, że prezes 28. Okręgu Solidarnej Polski swoją pracę wykonuje z pełnym zaangażowaniem. Jak mówi – pomoc drugiemu człowiekowi oraz widok jego szczęścia to najlepsza motywacja do dalszej pracy:

– Lubię pomagać, a przede wszystkim lubię pracować z ludźmi. Gdy widzę, jak ludzie wychodzą z naszego biura szczęśliwi, daje mi to wielką radość. Czasem, aby zrobić wiele dobrego potrzeba niewiele.

Piłki przekazane przez Monikę Fajer trafiły do dzieci uczestniczących w zabawie przygotowanej przez kawiarnio-księgarnię „Niebo w Mieście”:

– Zdecydowałam, że w ramach prezentu dzieci otrzymają piłki. Dlaczego? Chciałabym, aby te wakacje zaczęły się ze sportem. Aby można było „odciągnąć” dzieci od komputerów. Po wielu tygodniach nauki on-line powinny spędzać dużo czasu na dworze.

Serdeczne życzenia z okazji Dnia Dziecka wszystkim maluchom składają także pracownicy Katolickiej Rozgłośni Radiowej Fiat oraz portalu informacyjnego czestochowskie24.pl.

Relacja z wydarzenia w księgarnio-kawiarni “Niebo w Mieście” dostępna tutaj.

ABK

Skip to content