W niedzielę 19 sierpnia zakończyły się trwające od czwartku X Kasperiańskie Dni Młodych. Wspólne modlitwy, tańce i zabawy integracyjne, liczne warsztaty oraz spotkania z wieloma ciekawymi osobami, to tylko niektóre z punktów programu tegorocznego spotkania młodzieży z całej Polski. W niedzielę z uczestnikami spotkał się Jasiek Mela. Zadowolenia z tegorocznych Dni Kasperianskich nie ukrywał główny organizator ks. Damian Siwicki – Misjonarz Krwi Chrystusa.- Były to chyba najcieplejsze Dni Kasperiańskie w całej historii. Najbardziej jednak cieszy to, co zadziało się w uczestnikach, w ich sercach. Cieszy też to, że goście, którzy zostali zaproszeni stali się inspiracją dla tych młodych ludzi. Pomimo licznych słabości i upadków, których człowiek doświadcza w życiu, jest też ta moc, którą daje Bóg, do tego aby powstawać i mieć nadzieję – mówił ks. Damian Siwicki.

Tegorocznym Dniom Kasperiańskim przyświecało hasło “Krew daje moc”. Uczestniczyło w nich  kilkadziesiąt osób z całej Polski. Towarzyszyły im warsztaty bębniarskie, plastyczne, ciastkarskie, majsterkowania, dobrej zabawy, gry zespołowe i wiele innych. Uczestnicy mieli też możliwość rozmów z Misjonarzami Krwi Chrystusa i Siostrami z różnych Zgromadzeń.

PNP

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content