Zaprojektuj sobie miasto: Plac Biegańskiego. Park czy parking?

W piątek, 24 lutego o godz. 16.30 w Centrum Promocji Młodych, Willa Generała, al. Wolności 30 odbędzie się spotkanie z architektami Placu Biegańskiego Markiem Chmurą i Pawłem Korzewskim. .

Centrum Promocji Młodych oraz Stowarzyszeniem Architektów Polskich SARP Oddział w Częstochowie zapraszają do dyskusji z nadzieją, że będzie ona wstępem do rozpoczęcia realnych działań, które pomogą ożywić to miejsce.

Zaprojektuj sobie miasto: Plac Biegańskiego. Park czy parking? –centralna przestrzeń publiczna naszego miasta. Jej teraźniejszość i przyszłość, możliwości i ograniczenia.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.