Zastępca burmistrza Koziegłów został wicewojewodą

Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki powołał nowego Wicewojewodę Śląskiego. Został nim Piotr Kołodziejczyk, dotychczasowy Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy.

Poprzedni wicewojewoda Mariusz Trepka dwa tygodnie temu objął mandat poselski po nominacji Posła na Sejm RP Konrada Głębockiego na Ambasadora RP we Włoszech.

Piotr Kołodziejczyk jest absolwentem Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, w Anglii i Irlandii Północnej odbywał staże zawodowe i absolwenckie, był również asystentem oraz dyrektorem biura poselskiego Poseł do Parlamentu Europejskiego Jadwigi Wiśniewskiej, która wówczas pełniła funkcję Poseł na Sejm RP.

Zastępcą Burmistrza Miasta i Gminy Koziegłowy Piotr Kołodziejczyk był od stycznia 2015 roku, a w latach 2010-2014 był radnym Rady Powiatu Myszkowskiego.

PK

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content