zlodziej

Częstochowscy funkcjonariusze ujęli kobietę oraz dwóch mężczyzn, którzy dokonali włamania do jednego z domów na Rakowie, a następnie wracali z łupami miejskim tramwajem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 5 grudnia. W godzinach popołudniowych oficer dyżurny z komisariatu VI w Częstochowie otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że do jednego z domów w dzielnicy Raków ktoś się włamał i ucieka z posesji z łupami. Dwóch mężczyzn w wieku 30 i 32 lat a także 19-letnia kobieta wybili okienną szybę i dostali się do wnętrza domu. Udało im się skraść m.in. słodycze, alkohol i środki czystości. Wszystko spakowali do pudełka, a następnie udali się na tramwaj. Ich podróż nie trwała zbyt długo. Policjanci szybko do nich dotarli. Złodzieje usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem. O dalszych losach zatrzymanych zadecyduje prokurator i sąd.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.