Zespół z Częstochowy wystąpi na Eurowizji?

Czy zespół z Częstochowy wystąpi na Eurowizji? Clödie, którego wokalistką jest pochodząca z Częstochowy Klaudia Trzepizur, uczestniczka “The Voice of Poland”, zgłosił swój utwór do eliminacji jednego z najbardziej popularnych konkursów piosenki na świecie.

Pomysł narodził się w głowach fanów – Eurowizji i naszych – i to oni nas namówili, żebyśmy zgłosili utwór na Eurowizję i spróbowali tam swoich sił. Lubimy wyzwania, lubimy się sprawdzać. Nawiązaliśmy kontakt z brytyjskim producentem, tak naprawdę w 3 tygodnie powstała ta piosenka, którą zgłosiliśmy – mówi Klaudia Trzepizur.

Informacje o zespołach zakwalifikowanych do Eurowizji poznamy w czwartek 8 lutego.

Zdjęcie: Facebook Klaudia Clödie Trzepizur (fot. Wojciech Szalaj)

A oto zgłoszony utwór:

PK

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content