AZS Częstochowa przegrywa z LOTOS-em Gdańsk

azs logoSiatkarze AZS-u Częstochowa gładko przegrali w spotkaniu określanym przez media jako “mecz o wszystko” z zespołem LOTOS Trefl Gdańsk 0:3. Od początku tego pojedynku górą byli goście z wybrzeża, którzy nie pozostawili złudzeń akademikom i kibicom w Częstochowie, kto jest zdecydowanie lepszy na parkiecie. Porażka z Treflem dla siatkarzy Marka Kardosa może być bardzo bolesna w skutkach.

AZS Częstochowa – LOTOS Trefl Gdańsk 0:3 (17:25, 17:25, 18:25)
AZS: Buczek, Murek, Vesely, Kaczyński, Hebda, Kaźmierczak, Piechocki (libero) oraz Bik (libero), Kamiński, Bąkiewicz, Bednorz.
LOTOS: Łomacz, Żaliński, Zajder, Jarosz, Wierzbowski, Gawryszewski, Rusek (libero) oraz Milczarek.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.