Dzień małego piłkarza z Akademią Raków

Jeśli Twoje dziecko marzy o zostaniu piłkarzem to wydarzenie skierowane jest do niego! 20 czerwca Akademia Raków zaprasza na Dzień Małego Piłkarza. W ramach imprezy prowadzony będzie nabór, a wszyscy chętni skorzystają z wielu ciekawych atrakcji. Początek o godz. 15.00.

Szczegóły wydarzenia przybliża rzecznik Klubu Sportowego Raków Częstochowa, Michał Szprendałowicz:

– Najważniejszym elementem będzie nabór dla chłopców z roczników 2014, 2015 i 2016. Taka możliwość nie zdarza się często. Teraz otwieramy drzwi Akademii dla wszystkich chętnych. Oprócz naboru przygotowaliśmy ciekawe gry i zabawy.

Akademia Raków to jedna z najlepszych szkółek piłkarskich w Polsce. Nabór stanowi więc szczególną możliwość pokazania umiejętności i szansę futbolowego rozwoju.

– Dlaczego warto wstąpić do Akademii Raków? To miejsce, które przygotowuje chłopców do przyszłego zawodu piłkarza. Akademia „dostarcza” młodych zawodników do pierwszego zespołu. Jeśli ktoś ma marzenie, aby zostać piłkarzem – to miejsce zdecydowanie jest dla niego!

Dzień Małego Piłkarza wraz z naborem do Akademii odbędzie się 20 czerwca na stadionie przy ul. Limanowskiego. Początek wydarzenia o godzinie 15.00.

ABK

Skip to content