GOL-arki na remis z liderem

krakow gol

Podziałem punktów zakończył się mecz dwóch czołowych drużyn w ekstraklasie futsalu kobiet. Na prowadzenie w 20. minucie wyprowadziła gospodynie Aleksandra Giza, bramkę wyrównującą dla naszej drużyny w 37. minucie spotkanie zdobyła Renata Uchnast. Częstochowianki z ISD AJD Gola zachowały zatem drugą pozycję w tabeli i nie tracą szans na tytuł mistrzowski, ale remis 1:1 również ich do tego celu nie przybliżył. Status quo, a więc 8 punktów straty do krakowianek został zachowany. Podopieczne Włodzimierza Seifryda mają do rozegrania jedno zaległe spotkanie, w którym są zdecydowanymi faworytkami.

W najbliższej kolejce spotkań w Częstochowie piłkarki Gola zagrają z trzecim w tabeli Rolnikiem Głogówek.

AZS UJ Kraków – ISD AJD Gol Częstochowa 1:1

1-0 Aleksandra Giza ’20

1-1 Renata Uchnast ’37