Jeden punkt po wielkich emocjach

DSC_3565

Mecz Warty Poznań z Rakowem Częstochowa miał dwa, skrajnie różne oblicza. Pierwszą połowę nieprzyzwoicie nudną do 39. minuty, kiedy piękną bramkę dla częstochowian zdobył syn trenera – Robert Brzęczek oraz drugą, której emocji mógłby pozazdrościć niejeden mecz ekstraklasy. Rezultatem całości jest remis 1:1 i niezbyt komfortowe położenie Rakowa na pięć kolejek przed końcem sezonu w tabeli. Najbliższy mecz, z Błękitnymi Stargard Szczeciński urasta do rangi meczu “o życie”. Brak powodzenia w tym starciu może skutkować spadkiem częstochowian do III ligi.

Warta Poznań – Raków Częstochowa 1:1 (0:1)

0-1 Robert Brzęczek ’39 (z podania Vitinho)

1-1 Artur Marciniak ’64 (z rzutu karnego)

DSC_3559Piłkarze Rakowa mogli w sobotę liczyć na doping około 200 swoich kibiców

DSC_3576Emocje z boiska przeniosły się również na salę konferencyjną. Powodem były kontrowersyjne decyzje arbitra

DSC_3575Sobotni rywal częstochowian w swojej historii może pochwalić się bogatym dorobkiem, dumnie eksponowanym w pomieszczeniach klubowych