Liberty Częstochowa nowym sponsorem Rakowa

Początek sezonu piłkarskiej Ekstraklasy zbliża się wielkimi krokami, a Raków Częstochowa przygotowuje się do niego nie tylko fizycznie, ale również finansowo. Na konferencji prasowej, która odbyła się w czwartek, 7 lipca przedstawiciele władz klubu zaprezentowali nowego platynowego sponsora klubu, którym jest Huta Liberty Częstochowa.

Wspólna historia klubu oraz huty ma głębokie korzenie. Na konferencji Adam Krawczak – prezes klubu, stwierdził, że to powrót do tych korzeni, nie kryjąc przy tym zadowolenia z zawiązania tej współpracy:

Raków i hutę łączy długoletnia historia. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że dziś znów stajemy ramię w ramię, żeby nadal rozwijać nasz klub. Bardzo dziękujemy za zaufanie Huty Liberty i jestem przekonany, że to tylko początek naszej długoletniej współpracy, która przyniesie wiele radości i dumy dla naszej społeczności.

Dla takiej współpracy ważne jest wspólne zrozumienie. Tutaj niewątpliwie znalazło ono swoje miejsce. Dyrektor generalny Liberty Częstochowa – Krishnamoorthy Venkatasubramanian, odważnie obiecał swojemu szefowi, że w przyszłym sezonie Raków będzie gościł Barcelonę w rozgrywkach Ligi Mistrzów:

Chciałem się podzielić taką refleksją, że pierwszy raz kiedy tu przybyłem świętowaliście swoje stulecie. Już wtedy wiedziałem, że mamy wspólną przyszłość i będziemy współpracować. Raków to tutaj, a tutaj to Raków. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wróciliśmy do tej współpracy. Tak jak Adam obiecał, będziemy gościć tu Barcelonę w przyszłym roku i tej obietnicy będziemy się trzymać.

Padły obietnice, a obietnic trzeba dotrzymywać i czekać na ich realizację. Umowa została zawarta na sezon 2022/2023. W ramach współpracy logotyp Liberty Częstochowa pojawi się na lewym rękawku koszulki meczowej pierwszego zespołu.

Skip to content