Marek-KArdosz-foto

Jak poinformowała oficjalna strona częstochowskiego AZS-u, Marek Kardos w przyszłym sezonie nadal będzie prowadził drużynę naszych siatkarzy w rozgrywkach PlusLigi. Słowak związany jest z klubem z Częstochowy od 2009 roku. – Jesteśmy zadowoleni z pracy trenera Kardosa i chcieliśmy, by nadal z nami pracował. Decyzja zarówno zarządu, jak i rady nadzorczej zapadła bardzo szybko. Trener już rozpoczyna pracę nad budową drużyny na nowy sezon. Bardzo się cieszę, że podpisanie umowy nastąpiło w dniu, w którym trener Kardos obchodził czterdzieste urodziny – powiedział prezes AZS-u Konrad Pakosz.

Wkrótce postaramy się uzyskać wypowiedź trenera Kardosa. Zapytamy, co zadecydowało o pozostaniu pod Jasną Górą oraz o wizję zespołu na sezon 2014/2015.

Mariusz Rajek

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.