Mecz Raków Częstochowa- Stal Mielec bez kibiców

Fot. rakow.com

Klub Raków Częstochowa, który rozgrywa swoje mecze domowe na GIEKSA Arenie w Bełchatowie, ma powody do zmartwień. Powiat Bełchatowski jak i miasto Bełchatów znajdują się obecnie w czerwonej strefie.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w czerwonej strefie wszelkie imprezy sportowe nie mogą odbywać się z udziałem publiczności. Zatem, Raków Częstochowa jest zmuszony wstrzymać sprzedaż biletów na najbliższe spotkanie ze Stalą Mielec, które ma się odbyć 25.10.2020r. Wprowadzony zakaz nie odwołuje całkowicie 8. kolejki PKO Ekstraklasy. Mecz odbędzie się terminowo, ale z pustymi trybunami. Więcej na ten temat mówi rzecznika prasowa klubu Daria Wollenberg.

– Jedyne co jest zagrożone, co nas oczywiście bardzo martwi to obecność kibiców na tym spotkaniu. Sytuacja jest monitorowana na bieżąco z sanepidem i policją w Bełchatowie. Jeżeli strefa zostanie zmieniona na żółtą, natychmiast ruszy sprzedaż biletów i będziemy zachęcać kibiców na przyjazd do Bełchatowa. Na ten moment jednak nie możemy tego robić.

Zachęcamy do monitorowania aktualnej sytuacji w jakiej znajduje się klub, gdyż zmienia się ona dynamicznie.

AS

Skip to content