Poseł Szymon Giżyński (PiS): Dosyć “gaszenia pożarów”. Polska potrzebuje rządu fachowców!

zdjecie

W samo południe w regionalnej siedzibie NSZZ poseł Szymon Giżyński zabrał głos w sprawie afery taśmowej. To nie pierwsza afera, w którą zamieszany jest rząd Donalda Tuska. To nie pierwszy raz, kiedy PiS zabiera głos w tej sprawie. Jaki wpływ ma afera taśmowa na mieszkańców Częstochowy, Małopolski, województwa śląskiego? Poseł Giżyński twierdzi, że istotny. Afera nie dotyka samej Warszawy czy najwyższych struktur państwa. [audio:https://czestochowskie24.pl/wp-content/uploads/2014/07/afera-tasmowa.mp3]

Równie istotne wydaje się pytanie, kiedy winni w aferze taśmowej – a także w innych aferach – zostaną ukarani. Obecny rząd nie wyjaśni kwestii, która obciąża sumienia rządzących; zmiana w państwie może nadejść dopiero wraz ze zmianą rządu oraz sposobu myślenia o państwie i społeczeństwie – wyjaśnia Szymon Giżyński. [audio:https://czestochowskie24.pl/wp-content/uploads/2014/07/afera-tasmowa-2.mp3]

Z konferencji poświęconej aferze taśmowej relacje na żywo na antenie Radia Fiat prowadził Jacek Jarawka. Spotkania o tej samej tematyce PiS zorganizował na terytorium całego kraju; w sumie było ich 315.

Szymon Giżyński jest posłem na Sejm z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Należał do Stowarzyszenia “PAX”, był ostatnim wojewodą częstochowskim, czterokrotnie był wybierany do Parlamentu (w r. 2001, 2005, 2007 oraz 2011). Pochodzi z Częstochowy.

Krzysztof Rygalik

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content