Poranek z Michałem Kondratem – “Jak pokonać Szatana”

plakatMichał Kondrat, reżyser filmu dokumentalnego „Jak pokonać Szatana” opowiadał dziś w porannym programie Radia FIAT o swojej najnowszej produkcji. Film będziemy mogli obejrzeć w częstochowskim OKF-ie 1 i 2 lutego o godz. 13.00.

Film „Jak pokonać Szatana” w reżyserii Michała Kondrata został nakręcony w 2013 roku we Włoszech. Jest dokumentem poświęconym tematowi walki duchowej, a konkretnie walki ze złym duchem. Występują w nim doświadczeni egzorcyści, między innymi o. Gabriele Amorth – egzorcysta watykański, czy o. Cipriano de Meo – prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów i zarazem najdłużej posługujący egzorcysta na świecie.

[audio:https://czestochowskie24.pl/wp-content/uploads/2014/01/PORANNY_GOSC_64_MONO.mp3]

Jednym z wątków dokumentu jest także rozmowa z Anną Golędzinowską, autorką i bohaterką książki „Ocalona z piekła”, która na ekranie opowiada o dręczeniach, których doświadcza od momentu nawrócenia i pomocy, jaką otrzymuje od Kościoła.
Obraz ma charakter dokumentalny, z którego można dowiedzieć się, jak skutecznie walczyć ze złym duchem. Ukazuje moc Jezusa i Jego panowanie nad złem, nie epatuje grozą, dlatego śmiało można polecać go także młodzieży.
Obraz był już wyświetlany podczas zjazdu egzorcystów w Niepokalanowie oraz na spotkaniu asystentów kościelnych Civitas Christiana.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content